Linux System Administrator, nr ref. 7/2019
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

6-11000 zł brutto, przy Umowie o Pracę

Dla Polskiej Firmy z ponad 15 letnim doświadczeniem działającej także na terenie Unii Europejskiej, poszukuję osoby na stanowisko Linux Administratora. Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania i elektroniki do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców.

Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość: Linux Debian, BGP, Fortigate, Cisco, iptables,
  • znajomość: mysql, postgres, mongodb
  • gotowość do dyżurów przez kilka dni w miesiącu.
Obowiązki:
  • bieżąca administracja systemami operacyjnymi,
  • administracja i konfiguracja środowisk wirtualizacyjnych,
  • administracja i konfiguracja sieci LAN i WAN,
  • projektowanie i wdrażanie narzędzi i aplikacji z obszaru monitoringu,
  • utrzymanie systemów bazodanowych,
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów systemowych, awarii i problemów wydajnościowych,
  • budowanie dobrych praktyk dla zespołów Dev i DevOps,
Mile Widziane:
  • doświadczenie lub chęć rozwoju w obszarze Continuous Integration, Continuous Delivery.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
  • Jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji,,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie,
  • Świeże owoce w kuchni do dyspozycji pracowników.

Osoba prowadząca projekt:
Agnieszka Hornowska
a.hornowska@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661