Administrator Systemu Linux, nr ref. 139/2017
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

8000 netto (B2B)

8000 brutto (umowa o pracę)

Naszym klientem jest firma, która od 20 lat zajmuję się dostarczaniem zaawansowanych usług IT, data center, infrastruktury IT, oprogramowania biznesowego i telekomunikacyjnego. W związku z uruchomieniem innowacyjnej platformy VirtualData Center typu cloud poszukuje inżyniera systemowego. Zatrudniona osoba będzie wsparciem w tworzeniu oraz zarządzaniu środowiskami funkcjonującymi w ramach nowej chmury.

Wymagania:
  • min 5 letnie doświadczenie w utrzymywaniu środowisk produkcyjnych
  • doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux
  • bardzo dobra znajomość w rozumienia architektury
  • biegła znajomość działania sieci LAN/WAN, standardów sieciowych oraz protokołów
  • umiejętność redukowania błędów w oprogramowaniu
  • autonomia w działaniu
  • doświadczenie jako administrator usług hostingowych (www, poczta, dns, bazy danych)
Obowiązki:
  • Zarządzanie oraz administrowanie systemami Red Hat, Centos, Ubuntu
  • Administracja usługami sieciowymi Linux/Windows
  • Automatyzacja działań oraz utrzymywanie i rozwój systemu Linux/Windows
  • Instalacja, konfiguracja, a także monitorowanie środowiska systemu Linux/Windows
  • Opracowanie rozwiązań wysokiej dostępności, które opierają się na tych systemach
Oferujemy:
  • udział w interesujących projektach
  • projektowania w oparciu o unikatową platformę
  • szkolenia
  • elastyczna forma współpracy
  • premia
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa MultiSport
  • paczki dla dzieci pracowników
  • elastyczne godziny pracy (początek 8:00-9:00, koniec 16:00-17:00)
  • imprezy integracyjne

Osoba prowadząca projekt:
Paulina Hybiak
p.hybiak@new-invest.pl
Tel: +48 530 858 848