Administrator Systemu, nr ref. 258/2017
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

7 000 - 10 000 Brutto UoP / Możliwe B2B

New-Invest dla swojego Klienta, zagranicznej firmy, zajmującej się marketingiem internetowym, szuka kandydatów na stanowisko Administratora Systemu.

Wymagania:
  • Znajomość technologii: Linux, MySQL, Tomcat, Nagios, HornetQ, Jenkins, Bash.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość Javy jest dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • Konfigurowanie mechanizmów używanych do backup’u
  • Zarządzanie systemami z oprogramowaniem Linux (CentOS)
  • Tworzenie oraz konfigurowanie adresów e-mail.
  • Przeprowadzanie konfiguracji systemów NGNIX, NAGIOS, TWiki, Kloudspeaker, HornetQ, Tomcat, Jenkins.
  • Tworzenie skryptów bash.
  • Prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie wykonanych prac.
  • Wspieranie naszego systemu za dodatkowym wynagrodzeniem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w formie B2B, UoP. Ty Wybierasz!
  • Możliwość pracy zdalnej kila dni w tygodniu.
  • Nieformalna, luźna atmosfera.
  • System nagród oraz bonusów.

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666