Administrator systemów Linux, nr ref. 49/2018
Miejsce Pracy: Gdańsk , Pomorskie
Wynagrodzenie:

8000PLN brutto/umowa o pracę

Dla Naszego Klienta, lidera w dostarczaniu i kreowaniu rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów z branży call center oraz telemarketingu szukamy osoby na stanowisko: Administrator systemów Linux

Miejsce Pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • doświadczenie w administracji systemami Linux oraz usługami WWW, SMTP, DNS, itp.,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP),
  • dobra znajomość języków skryptowych (minimum Bash),
  • rzetelność w wykonywaniu zadań.
Obowiązki:
  • zarządzanie systemami Linux (głównie Debian),
  • zarządzanie i rozwój środowisk fizycznych i wirtualnych,
  • monitorowanie systemów oraz infrastruktury,
  • identyfikację i rozwiązywanie problemów,
  • utrzymanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Praca z nowoczesnymi technologiami
  • Udział w konferencjach branżowych, szkolenia zawodowe i językowe,
  • Pakiet pracowniczy (karta sportowa i opieka medyczna)

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887