Administrator Systemów Linux, nr ref. 112/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

9000 - 14000 PLN + vat (B2B)/20 dni płatnego urlopu

7000 - 12000 PLN/brutto/umowa o pracę

Naszym Klientem jest dostawca rozwiązań wspierających mobilną i internetową rozrywkę, marketing online oraz generowanie leadów

Stack technologiczny w firmie: Docker, Ansible, Java, Mysql, Linux

Miejsce pracy: Wrocław (Stare Miasto)

Godziny pracy: elastyczne od 7-18.30

Wielkość firmy: Globalnie - 100 osob, Wrocław - 18 osob

Praca zdalna: mozliwość 2 dni w tygodniu  pracy zdalnej po okresie próbnym

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z: Linux, DNS, VPN, MySQL, Tomcat, NGINX, Nagios, Bash
  • biegła znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • zarządzanie serwerami z systemami Linux (dystrybucja Cent OS)
  • konfiguracja i zarządzanie VPN, serwerami DNS, AWS, etc.
  • automatyzacja i wirtualizacja. Ansible, Docker, OpenStack
  • konfiguracja i utrzymanie mechanizmów służących do backupu oraz replikacji
  • konfiguracja i tworzenie adresów email, domen
  • konfiguracja baz danych wraz z replikacją, klastrami oraz węzłami failover
  • konfiguracja systemów NGINX, NAGIOS, GitLab,  Kloudspeaker, HornetQ, Artemis, Tomcat, Jenkins, GIT, Grafana etc.
  • pisanie skryptów bash
  • tworzenie dokumentacji oraz dostarczanie raportów z wykonanych prac.
  • świadczenie supportu firmowych systemów za dodatkowym wynagrodzeniem
Oferujemy:
  • Play room
  • darmowe lunche, przekąski

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887