Administrator Linux/OpenStack Warszawa, nr ref. 273/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

do 13 500 pln netto B2B + VAT/ adekwatnie Umowa o Pracę - do negocjacji w przypadku bardzo doświadczonych kandydatów

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Mokotów

Klient: Polska spółka technologiczna, której usługi opierają się na systemie chmury obliczeniowej, w ramach którego firma udostępnia swoim partnerom infrastrukture IT (obliczeniową chmurę publiczną, serwery fizyczne, prywatne chmury)

Wymagania:
  • Doświadczenie w administrowaniu systemów Linux,
  • Znajomość języków skryptowych ( poziom dobry: bash, mile widziana znajomość: Python)
  • Znajomość Ceph lub GlusterFS,
  • Znajomość Ansible lub Puppet,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z KVM, XEN lub VMware, Docker/LXC,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami opartymi o TCP/IP, VLAN, routing BGP,
  • Doświadczenie w pracy z Git, SVN.
Obowiązki:
  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie chmury OpenStack
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach Umowy o Pracę bądź B2B
  • Możliwość tworzenia rozwiązania od podstaw,
  • Praca w gronie doświadczonych specjalistów,
  • Dobra atmosfera w pracy.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861