Administrator Linux / Inżynier Wsparcia DC, nr ref. 51/2018
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

4000 - 6000 netto na umowe o pracę

5000 - 7500 netto na B2B

 Firma dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny data center, infrastruktury IT, dedykowanego oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki.

Możesz pracować w biurze w Katowicach, Żywcu lub Bielsku-Białej lub we Wrocławiu- Ty wybierasz.

Wymagania:
  • Min. 3 letnie doświadczenia w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux;
  • Doświadczenia w administracji usług hostingowych (www, poczta, dns, bazy danych);
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN/WIFI, protokołów i standardów sieciowych;
  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (VMware, hyper-v, KVM)
  • Doświadczenie w rekrutowaniu błędów (debugowaniu);
  • Samodzielności w działaniu;
Obowiązki:
  • Instalacja, zarządzanie, administracja systemami Red Hat, Centos, Ubuntu oraz usługami sieciowymi Linux/Windows;
  • Instalacja, konfiguracja i monitorowanie środowiska Linux;
  • Utrzymywanie oraz rozwój systemów Linux;
  • Projektowanie rozwiązań wysokiej dostępności opartych na systemach Linux;
  • Automatyzacja działań administracyjnych;
Mile Widziane:
  • Administracyjna znajomość systemów i usług z rodziny Windows (AD, DFS, GPO)
  • Umiejętność w zakresie programowania (wybrane języki)
  • Doświadczenia w pracy z wybranymi systemami biznesowymi (ERP, BI, HR, WMS)
Oferujemy:
  • Dodatkową premię za produktywność
  • Elastyczną formę współpracy – B2B bądź umowę o pracę
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o unikatową platformę wykorzystującą technologie OpenStack
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
  • Długoterminową współpracę

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403