Administrator IT, nr ref. 455/2017
Miejsce Pracy: Krotoszyn , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

4000-6000PLN netto/umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klient najszybciej rozwijającej się sieci supermarketów w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Administrator IT

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN/WIFI (np. konfiguracja urządzeń)
  • Znajomość zasad działania i konfiguracji usług sieciowych (np. DNS, DHCP, NFS, WWW)
  • Znajomość baz danych na poziomie administracyjnym (MS SQL, ORACLE, MYSQL, inne wybrane)
  • Administracyjna znajomość systemów i usług z rodziny Windows (AD, DFS, GPO)
  • Administracyjna znajomość systemów Linux (zasada działania, skrypty automatyzujące)
  • Umiejętność w zakresie programowania (wybrane języki)
  • Doświadczenia w pracy z wybranymi systemami biznesowymi (ERP, BI, HR, WMS)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Zdolności analityczne w podejściu do rozwiązywanych problemów
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność w działaniu, komunikatywność
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Wsparcie działu IT w zakresie administracji infrastrukturą sieciową
  • Zarządzanie bazą serwerową
  • Administracja i rozwój bieżących systemów informatycznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących incydentów związanych z IT
  • Tworzenie narzędzi wspierających pracę użytkowników
  • Udział w projektach wdrożeniowych
  • Wsparcie użytkownika końcowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zdobycie bogatego doświadczenia w branży IT
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szerokie możliwości awansów wewnętrznych
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pracę w godzinach: 8-16.00

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887