Senior JavaScript Developer , nr ref. 89/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

12 000 - 16 000 PLN net/month/B2B/Płatny urlop

Firm od kilku lat istniejąca w społeczności Blockchain poszukuje do swojego zespołu Senior JavaScript Developera

Firma stworzyła swój punkt kompleksowej obsługi startupów blockchain

Miejsce Pracy: Warszawa Mokotów

Wymagania:
  • 2-4 letnie doświadczenie w projektach komercyjnych
  • znajomość: PostgreSQL, ES6, Chai, Mocha, MySQL/PostgreSQL, JavaScript/TypeScript
  • chęć uczestniczenia w projektach typu blockchain
  • rozwijanie swoich umiejętności w kierunku technologii typu Blockchain
  • dobre umiejętności programowania
  • znajomość: podstawowych algorytmów, baz danych, wzorców projektowych
  • wykształcenie techniczne
Obowiązki:
  • praca w jednym z projektów Blockchain dla klienta zagranicznego.
Oferujemy:
  • pracę w zespołach (2-4 osobowych), zespoły wykorzystują Scrum/Kanban/Agile
  • możliwość pracy z najlepszym zespołem Blockchain w Polsce
  • praca z wysokiej jakości bazą kodów
  • prosty proces: TDD, programowanie parami
  • możliwość rozwoju osobistego
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887