Mid lub Senior Front-End Developer, nr ref. 6/2021
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK

Do 19000 netto b2b (24 dni płatnego urlopu w przypadku B2B i 50 % płatnego chorobowego)

Do 14000 brutto na umowę o pracę

Poszukujemy kilku Front-end/React Developerów do projeku, w którym będziesz mógł/mogła pracować nad platformą zarządzającą eventami. Szukamy osób na poziomie mid lub senior.

Stack technologiczny w firmie: React, Vue, Node, PHP

Miejsce pracy: Wrocław- Centrum lub 100% zdalna

Wielkość firmy: obecnie 25 osób

Czas pracy:  10-15 godziny corowe, można zacząć o 7, a można o 10

Podział czasu pracy: 70% nowe funkcjonalności, 10% bug fixing, 5% dokumentacja, 15% spotkania

Wymagania:
  • Preferowane 2 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych (frontend)
  • Znajomość zagadnień REST API i biblioteki React.
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych JS (Mocha/Karma).
  • Znajomość syntax’u TypeScript, ES6.
  • Silne poczucie estetyki UI.
  • Dobra znajomość HTML, Bootstrap/Foundation, CSS3, SaSS/Less.
  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji webowych i tworzenia działających prototypów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Obowiązki:
  • Tworzenie od zera nowych modułów i funkcjonalności, wdrażanie projektów graficznych do HTML, CSS.
  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych.
  • Skalowanie aplikacji.
  • Rozwój istniejącego oprogramowania.
  • Współpracą z zespołem wdrożeniowym i Project Managerem.
  • Dbanie o dobre praktyki programistyczne.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie lub chęć rozwoju w: UX, pisaniu testów jednostkowych JS, webpack, GIT, Docker.
Oferujemy:
  • Firma przyjazna zwierzętom
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • 24 dni płatnego urlopu w przypadku B2B i 50 % płatnego chorobowego
  • Grupowe ubezpieczenia na życie
  • Firmowa biblioteczka
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy (start 7-10)
  • Darmowe lekcje j. angielskiego

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667