JavaScript Developer (Full-Stack), nr ref. 12/2019
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

do 11.000PLN - miesięczne wynagrodzenie brutto przy umowie o pracę

do 13.000PLN - miesięczne wynagrodzenie netto przy współpracy B2B

Czołowy dostawca systemów informatycznych dla branży LOGISTYCZNEJ w związku z dynamicznym rozwojem produktów poszukuje kandydatów na stanowisko: JavaScript Developer (Full-Stack)

Projekt: dotyczy aplikacji www dla sektora transport/spedycja/logistyka na bazie projektu i doświadczeń z aplikacji desktop

Technologie używane w firmie: Java/Kotlin, C#, Javascript/TypeScript, Angular 2 wzwyż, CSS3, HTML5, SQL, Delphi, PHP, Android SDK

Miejsce pracy: Poznań, Winogrady

Możliwa praca zdalna na ustalonych warunkach, początek 8-10, koniec 16-18. Brak delegacji

Procentowy podział pracy: Spotkania 5%, projektowanie i programowanie – 80%, 15% suport (docelowo)

Wielkość firmy: 45 osob, z czego dział IT liczy 11 programistów

Godziny pracy: start między 8-10, koniec miedzy 16-18

Delegacje: brak

Prowizje: % od sprzedanych licencji

Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia komercyjnego jako web developer
  • szeroka wiedza z dziedziny web development (backend i frontend)
  • znajomość współczesnych rozwiązań frontendowych
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji zbudowanych z wykorzystaniem NodeJS
  • praktyczne rozumienie pojęć wspomagających, takich jak NPM, wzorce opracowywania modułów, asynchroniczność
  • umiejętność pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych (zarówno po stronie backend jak i frontend)
  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu systemem w chmurze np. Azure, lub chęć rozwoju w tym kierunku
  • znajomość JavaScript / TypeScript
  • znajomość Angular 2 wzwyż, wersja 4 wzwyż
  • znajomość Node JS
  • znajomość CSS3
  • znajomość HTML5
  • SQL
  • Narzędzia: NPM/ Yarn (uwzględniając publikację do repozytorium), Git/SVN, CI/CD
  • Inne: OOP, znajomość JSON / RESTful web services, MVC
Obowiązki:
  • przygotowanie backendu w zakresie pracy w środowisku chmurowym (integracja z AWS, AZURE)
  • analizy procesów i ich modelowania w systemie,
  • przygotowanie części frontendowej oraz backendowej aplikacji z wykorzystaniem języka JavaScript/TypeScript
  • pisanie testów jednostkowych oraz integracyjnych
  • tworzenie narzędzi budowania aplikacji w oparciu o szablony i dynamiczną konfigurację środowiska wdrożeniowego
  • projektowanie i tworzenie nowej aplikacji www na bazie dotychczasowego rozwiązania desktopowego
  • wsparcie serwisu i rozwój aplikacji
  • udział w wewnętrznych szkoleniach
Mile Widziane:
  • znajomość technologii: GraphQL, Angular Material, ReactJS/inne technologie SPA, Websocket, Redux
  • znajomość narzędzi: Webpack, SASS/SCSS/LESS
  • doświadczenie w roli Project Managera
Oferujemy:
  • premie w zależności od sprzedanych licencji
  • budżet szkoleniowy według potrzeb
  • płatny urlop w przypadku zatrudnienia na B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatna opieka medyczna

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887