JavaScript Developer , nr ref. 64/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

8-12 netto/b2b - płatny urlop na b2b

adekwatnie umowa o pracę

Dla naszego Klienta, który pomaga firmom i startup'om w tworzeniu oprogramowania - aplikacji internetowych, mobilnych oraz aplikacji IoT (Internet of Things) poszukujemy Kandydatów na stanowisko: JavaScript Developer

Miejsce Pracy: Wrocław Rynek

Wymagania:
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych (backend JS)
  • Znajomość zagadnień REST API, Node.js (Express)
  • Znajomość syntax’u TypeScript, ES6
  • Dobra znajomość baz danych PostgreSQL
  • Chęć do samorozwoju i poszerzania umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych (backend) oraz wdrażanie nowych funkcjonalności (zwinne metodyki Agile) w JS
  • Skalowanie aplikacji
  • Rozwój istniejącego oprogramowania
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym i Project Managerem
  • Dyskusja na tematy techniczne i biznesowe związane z prowadzonymi projektami
  • Przestrzeganie i dbanie o dobre praktyki programistyczne
Mile Widziane:
  • Posiadasz umiejętność pisania testów jednostkowych w JS
  • Znasz pojęcia takie jak SAML, Auth0
  • Znasz dobrze GIT-a, terminal Linux’a i znasz podstawy administracji serwerami
  • Korzystasz z Docker’a
Oferujemy:
  • Multisport
  • Elastyczne godziny
  • Praca zdalna (po okresie próbnym możesz pracować zdalnie kilka dni w miesiącu (jeśli masz dodatkowy monitor i dobre połączenie internetowe)
  • Chill room
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Świeże owoce

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887