JavaScript Developer, nr ref. 206/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Wynagrodzenie:

Forma zatrudnienia: B2B lub UoP

Widełki: 5,000 do 9,000+ (B2B) / 4,000-7,000 netto (UoP)

Klient: Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym, wykorzystywanie architektury rozproszonej. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów, realizację kluczowych projektów rownież w środowisku międzynarodowym.

Wymagania:
  • Znajomość składni języka JavaScript oraz obiektowego programowania w tym języku,
  • Doświadczenie w pracy z HTML5 oraz CSS3.
  • Znajomość technik programowania stron responsywnych.
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w grupie,
  • Znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za implementacje oprogramowania przy użyciu technologii JavaScript, HTML5, CSS3 w projektach dla kluczowych Klientów.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami grunt, gulp, npm,git, jira.
  • Znajomość składni Type Script.
  • Doświadczenie w tworzeniu single-page applications.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy i wsparcie przełożonego
  • Elastyczne formy pracy
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Możliwość pracy za granicą
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666