FullStack Developer (Go/JS), nr ref. 102/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie

Wynagrodzenie: do 12 000 pln netto B2B + VAT/ adekwatnie Umowa o Pracę/ wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia i podlega negocjacji

Miejsce pracy: Wrocław Stare Miasto (możliwe wyjazdy do Monachium)

Pracodawca: Firma z branży e-Commerce, która swoje usługi oferuje wyłącznie członkom swojego klubu internetowego. Firma obecnie zatrudnia 35 programistów, w tym także w Niemczech.

Stack technologiczny:

Backendy: Go, PHP 7+

Frontend: Javascript ES6/Typescript (node.js, react.js, puppeteer)

HTML5, SCSS, CSS

Git, REST API, Webpack, Grunt

SCRUM, Kanban, Continous Delivery

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z javascript (ES6), HTML, CSS,
  • Doświadczenie w programowaniu po stronie serwera w PHP lub Go,
  • Conajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Chęć rozwoju w technologiach frontendowych i nauki programowania w Go,
  • Orientacja w technologiach sieciowych, protokołach i standardach webowych.
Obowiązki:
  • Praca na styku frontendu i backendu - około 80% całkowitego czasu pracy,
  • Praca nad warstwą prezentacji - pozostałe 20% czasu pracy,
  • Dbanie o jakość kodu, Code Reviews,
  • Udział w pełnym procesie SCRUM/Kanban.
Oferujemy:
  • Praca w centrum Wrocławia,
  • Brak nadgodzin (ewentualne dodatkowe projekty są rozliczane godzinowo),
  • Elastyczne godziny pracy (polegają one na możliwości wcześniejszego wyjścia lub przyjścia z/do miejsca pracy w zamian za odrobienie godzin w innym terminie),
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu to standard w firmie, maksimum to 3 dni pracy zdalnej w tygodniu po zgodzie przełożonego),
  • Praca w zespołach 3-5 osobowych,
  • Praca w metodyce SCRUM (zespoły podzielone są według produktów),
  • Budżet na doszkalanie się pracowników,
  • Benefity takie jak opieka medyczna, multisport, owoce w miejscu pracy (w poniedziałki), wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861