Full stack/JavaScript Developer , nr ref. 295/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

14 000 netto umowa o pracę / 50% kosztów uzyskania przychodu

Firma mojego Klienta zatrudnia ok 200 pracowników, świadczy m.in. usługi doradztwa strategicznego oraz usługi w zakresie zarządzania ryzykiem operacyjnym.

W ramach tego projektu opracujesz innowacyjne, wysokiej jakości i solidne aplikacje finansowe do użytku wewnętrznego.

Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie z rozwojem aplikacji w środowisku agile scrum
  • znajomość TypeScript, AngularJS/Angular, React, Microsoft SQL Server, RabbitMQ, Memcached, Redis
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Obowiązki:
  • Opracowywanie najnowocześniejszych aplikacji finansowych, poprawiających poziom usług
  • Praca w metodyce zwinnej
  • Współpraca z innymi zespołami w firmie
  • Ciągły rozwój oprogramowania w następujących technologiach: C #, JavaScript, TypeScript, AngularJS / Angular, React, SQL Server, RabbitMQ, Memcached, Redis
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Darmowe napoje
  • Nieograniczone możliwości rozwoju – szkolenia
  • Niezbędne akcesoria do pracy
  • Udział kursie j. angielskiego
  • Pokój gier – stół do pong-ponga, rzutki

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Witkowska
j.witkowska@new-invest.pl
Tel: +48 500 077 990