Frontend Developer, nr ref. 278/2018
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: NIE
Praca za granicą: TAK
Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie ok. 8,000PLN brutto + diety

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym, wykorzystywanie architektury rozproszonej. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów, realizację kluczowych projektów rownież w środowisku międzynarodowym.

Poszukiwana osoba będzie realizować projekty w Paryżu pracując po stronie Klienta firmy. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Wymagania:
  • Język angielski.
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6).
  • Doświadczenie w pracy z React (v16).
  • Znajomość HTML5, CSS3.
  • Znajomość Jest'a oraz Enzyme'a.
Obowiązki:
  • Realizacja projektów w oparciu o bibliotekę React.
  • Pisanie testów jednostkowych.
Mile Widziane:
  • Umiejętności mile widziane, ale nieobowiązkowe:
  • Znajomość REST API.
  • Znajomość różnych bibliotek JavaScript.
  • Umiejętność pracy z narzędziami grunt, gulp, npm,git, jira.
  • Znajomość składni Type Script.
Oferujemy:
  • Realna możliwość zdobywania międzynarodowego doświadczenia podczas pracy w pięknym Paryżu.
  • Doskonała atmosfera pracy i wsparcie przełożonego.
  • Elastyczne formy pracy.
  • Pakiet medyczny.
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje).

Osoba prowadząca projekt:
Patryk Morawiec
p.morawiec@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666