Front-end Developer (Mid lub Senior), nr ref. 17/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK

Od 15 000 - 21 000 pln netto na B2B (+ 20 dni płatnego urlopu)

Od 10 000 - 17 000 pln brutto na UoP

Rola: W tej roli będziesz miał okazję pracować z zespołem budującym nowoczesne, reaktywne platformy internetowe. Będziesz miał wpływ na tworzenie architektur, definiowanie API i usprawnianie procesu rozwoju.

Projekt:  wszystkie projekty są projektami greenfieldowymi, żadne utrzymaniówki, tylko i wyłączenie tworzenie i developowanie nowych funkcjonalności. propjektów jest kilka, jest także możliwość zmiany projektów.

Przykładowe obecne realizacje:

-   projekt transformacji cyfrowej (część frontendowa aplikacji) dla międzynarodowego banku (współpraca z włoskim softwarehouse)

-   aplikacja SaaS do zarządzania projektami dla singapurskiej firmy produktowej

Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie (nawet po Covid-19)

Wielkość firmy: 25 osób, w tym 14 stanowi zespół IT

Stack technologiczny firmy: Frontend: React, rxjs, TypeScript, redux, formik, chart.js; Backend: Java, Spring Boot, Micronaut, PostgreSQL, ElasticSearch, RabbitMQ, Docker, Docker Swarm cluster, Jenkins; Mobile: React Native, Expo, NativeBase, Redux, StyledComponents, TypeScript Designers: Figma.

Rekrutacja: godzinna rozmowa z HRem + godzinna, techniczna rozmowa z dwoma Senior Front-end Developerami

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość CSS3, HTML5
  • Doświadczenie w React jest koniecznością
  • Umiejętność projektowania API i uzgadniania kontraktów z backendem.
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi testujących frontend, np. Karma, Jasmine, Jest lub Protractor.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - zarówno w mowie jak i piśmie.
Obowiązki:
  • Budowanie zaawansowanych aplikacji internetowych w środowisku Agile
  • Rozszerzanie i ulepszanie funkcjonalności i architektury frontendu
  • Definiowanie interfejsów API
  • Ulepszanie architektury istniejących aplikacji
  • Pomaganie innym członkom zespołu w doskonaleniu się
  • Szkolenie i coaching młodszych członków zespołu
  • Możliwość współtworzenia blogów firmy związanych z JavaScriptem
  • Możliwość rozwoju jako autor tekstów technicznych lub mówca publiczny w swojej dziedzinie.
Mile Widziane:
  • Znajomość TypeScript jest dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w NodeJS
Oferujemy:
  • Nowoczesny, stale aktualizowany stos technologiczny
  • Narzędzia do wyboru (w tym licencje)
  • Elastyczne godziny pracy i w pełni zdalną pracę
  • 100% pokrycia wszystkich kosztów edukacji
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Opiekę medyczną (wsparcie psychologiczne online)

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667