Senior JavaScript Developer, nr ref. 476/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK

do 20 000 PLN netto na B2B i 6-cio godzinny dzien pracy w piątki :)

Dla osób pracujacych stacjonarnie lub hybrydowo dodatkowo: 30 dni urlopu oraz 13-stki

Firma, która jest wydawcą portali poświęconych branży nieruchomości, które odwiedza średnio 400 tys. użytkowników miesięcznie. Firma zatrudnia aktualnie ponad 40 osób. Praca odbywa się w biurze zlokalizowanym blisko metra Wierzbno lub zdalnie. Na terenie firmy znajduje się parking. Nowoczesne, przestronne, zapewni Ci najwyższy komfort pracy, ale pozwoli też się zrelaksować w chwilach, gdy potrzebujesz przerwy.

Główny stack technologiczny: Pytho/Django, JavaScript/React

Lokalizacja firmy: Warszawa

Tryb pracy: 100 % zdalna, hybrydowa lub stacjonarna. W zależności od preferencji kandydata.

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie komercyjne z pracą w języku JavaScript
  • min. roczne doświadczenie komercyjne z wykorzystaniem bibliotek react, redux lub react-router
  • znajomość składni ES6 w JavaScripcie
  • doświadczenie w pracy przy tworzeniu aplikacji opartych o RESTful API
  • dobra znajomość TypeScriptu,
  • język angielski w stopniu pozwalającym na bezproblemową pracę z dokumentacją
  • umiejętność pisania typingów do paczek/funkcji
  • znajomość działania baz danych
Obowiązki:
  • rozbudowa innowacyjnego systemu CRM
  • stworzenie porównywarki mieszkaniowo – finansowej
  • zbudowanie narzędzi wspomagających procesy sprzedaży
Mile Widziane:
  • znajomość paczek/bibliotek lodash
Oferujemy:
  • możliwość pracy zdalnej,
  • nagrody jubileuszowe i 13-stki
  • 30 płatnej przerwy od pracy w roku,
  • pracę w zgranym zespole,
  • rozszerzony pakiet sportowy Multisport,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • szkolenia, kursy językowe, wyjazdy integracyjne (po Covid)

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667