Backend Developer (Node.js), nr ref. 313/2017
Miejsce Pracy: Tychy , Śląskie
Wynagrodzenie:

4 000 - 6 000 zł brutto UoP

Główną sferą działalności naszego klienta jest obszar e-commerce, w szczególności usługi z dziedziny relacji B2C. Firma oferuje kompleksową obsługę transakcji e-commerce, płatności kartami płatniczymi, czy też e-transfery. W ofercie firmy znajdują się także narzędzia reklamowe oraz marketingowe, których celem jest wspomaganie sprzedaży. Oferowane usługi charakteryzują się wysokim stopniem profesjonalizacji i bezpieczeństwa użytkowników, nad czym czuwa zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Wymagania:
  • Znajomość Node.js.
  • Znajomość baz danych MySQL.
  • Doświadczenie w pracy z RESTful API.
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na komunikację i pracę z dokumentacją techniczną.
Obowiązki:
  • Praca nad rozwojem i utrzymaniem aplikacji przedsiębiorstwa.
Mile Widziane:
  • GIT/SVN, PHP Storm, nginx, haproxy, linux, jQuery, React/AngularJS.
  • Roczne doświadczenie komercyjne.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju wraz z ewolucją przedsiębiorstwa.
  • Praca w zespole wraz z 5 programistami.
  • Praca w oparciu o metodologię Agile.
  • Budżet na dodatkowe kursy/wyjazdy/szkolenia.
  • Nastawienie na pracę twórczą- 70% nowe funkcjonalności/30% utrzymanie.
  • Miejsce parkingowe.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017