Team Leader/Trener IT (Java/ C#/ Python), nr ref. 165/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

13 000 zł Brutto Umowa o Pracę (możliwość negocjacji)

Dla naszego Klienta, firmy z Krakowa, poszukujemy specjalistów na stanowisko: Team Leader/Trener IT (Java, C#, Python).

Klientem jest firma z zagranicznym kapitałem, zajmująca się prowadzeniem kursów programowania pozwalających zdobyć nowe umiejętności technologiczne.
Jest to szkoła programistów. Studentów uczy się nie tylko programować, ale kształci ich także w warunkach zbliżonych do tych, jakie zastaną w pracy.

Nie wymagamy doświadczenia trenerskiego, ale pasji do przekazywania wiedzy.

Obowiązki

przygotowywanie materiałów na SI week i TW week,
prowadzenie zajęć, wykładów, kursów czy ćwiczeń,
dyspozycyjność dla studentów w godzinach pracy,
udział w rekrutacji kursantów.

Wymagania:
  • komercyjne doświadczenie w programowaniu w jednym z języków: Java/ C#/ Python,
  • chęć szkolenia się w innych językach programowania,
  • cierpliwość, wytrwałość, umiejętność przekazywania wiedzy,
  • umiejętność motywowania,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (do kontaktów z zarządem),
  • umiejętność jasnego tłumaczenia podstaw programowania,
  • praca na pełny etat, poniedziałek-piątek, zazwyczaj 9-17.
Oferujemy:
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • komfortowe biuro w Krakowie/Warszawie
  • szkolenia, rozwój zawodowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • relaks room,
  • darmowe napoje,
  • niezbędne akcesoria do pracy,
  • pokój gier.

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777