Senior Java Developer (Spring/API REST), nr ref. 28/2022
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

180 - 230 zł/h na B2B

Firma: 50 -ęcio osobowy zespół, który realizuje projekty z branży FinTech. Ich klientami są banki.

Praca hybrydowa: Warszawa/Wola, co 2 tygodnie, 2 dni pod rząd w biurze.

Godziny pracy: start 8-9

Zespół: dział PrePostTrade, Web Designers, Back-end Designers, Project Managers, System Analysts.

Projekt: zadaniem zespołu jest budowa i rozwój systemu wykorzystującego najnowsze technologie i zapewniającego prostą i intuicyjną obsługę w integracji księgowości. Aaplikacja typu Cloud, jest tworzona w Javie przy użyciu FLINK, ververica, elastic i Kafka Streams. Główną funkcją aplikacji jest zapewnienie interfejsu łączącego zewnętrzne usługi/aplikacje z naszymi wewnętrznymi systemami księgowymi (General Ledger). Platforma jest zbudowana na mikroserwisach z kafkaStreams przy użyciu MongoDB. Projekt w metodologii Agile.

Wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego jako programista w niektórych z następujących technologii: Microservices/ REST API, Spring Framework (Spring Batch/Boot) Java 8, Maven, Spring JPA, Hibernate, Jenkins, SonarQube, Kiuwan Oracle PLSQL
  • Zarządzanie wersjami SW w Git i SVN
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie zaangażowana w projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań w ramach projektów Agile. Skupiać się będzie na integracji produktu LoanIQ z różnymi aplikacjami banku
  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • Opracowywanie rozwiązań we współpracy z resztą zespołu
  • Wnoszenie swojej wiedzy w celu określenia najlepszej strategii wdrożenia
  • Kształtowanie solidnych podstaw i ciągłe doskonalenie wytwarzanego oprogramowania
  • Odpowiedzialność i utrzymanie kodu
Mile Widziane:
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu rozwiązań na produkcie LoanIQ (Syndicated Loans)
Oferujemy:
  • Kartę MultiSport
  • LuxMed
  • Grupowe Ubezpieczenie na życie,
  • Wybraną formę zatrudnienia
  • Wyjazdy oraz spotkania integracyjne
  • Udział w szkoleniach, konferencjach

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667