Senior/Mid Java Developer , nr ref. 31/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 150 zł/h do 200 zł/h na B2B (+ płatny urlop)

Firma: pracują przy projektach m.in. z branży zarządania, finansowej, kryptowalut, afiliacyjnej. Produkty: wymiana walut, paltforma afiliacyjna, system workflow, płatnośc kryptowalutami, zarządzania sprzedażą (MLM), obsługa inwestorów. 68 udanych realizacji, 100% zadowolonych klientów. Twórcy jednego z największych kasyn internetowych na świecie.

Projekt przewiduje budowę platformy hazardowej do obsługi kasyn online oraz zakładów bukmacherskich. Osoby uczestniczące w projekcie mają doświadczenie w biznesie w tej branży oraz w pracy z podobnymi platformami. Jest to projekt nowy, od podstaw w oparciu o wiedzę i doświadczenie osób z zespołu.

W projekcie wykorzystujemy między innymi:

- Domain Driven Design (DDD)

- Event Driven Architecture (EDA)

- chmurę Amazona (AWS),

- mikroserwisy w strukturze heksagonalnej (port-adapter)

- CQRS.

Stack technologiczny:

* Java + Spring

* PostgreSQL/DynamoDB

* CQRS,

* Kafka/Rabbit

Zespół: na start 9-cio osobowy, w dalszym etapie dwa zespoły po około 7 osób. Zespół jest w trakcie formacji i będzie się składał z: Solution Architecta, DevOpsa, Backend Developerów (2-4, zależnie od fazy projektu),  Frontend Developerów (2), Testerów oraz Analityków Biznesowych. Do tego Product Owner. Zespół zbydowany głownie z seniorów (ok 5 lat doświadczenia komercyjnego)

Wielkość firmy: 30 osób (trwają kolejne zatrudnienia)

Godziny pracy: do uzgodnienia. Większośc zespołu będzie pracować w godzinach 9-17

Tryb pracy: przez pierwszy miesiąc praca w biurze, następnie tryb hybrydowy lub zdalny. Oczywiście w sytuacji odgórnych zaleceń pracy zdalnej, taki tryb zostaje wprowadzony.

Aby dobrze zrobić projekt według DDD (Domain Driven Design) firmie zależy by Programiści zrozumieli co projektują, żeby byli w stałym kontakcie z Ekspertami od biznesu. Jak już Programiści wgryzą się w temat - to wtedy przechodzą na tryb hybrydowy lub zdalny.

Proces rekrutacji skląda się z II spotkań:

- pierwsze techniczne

- drugie z kluczowymi osobami z projektu

Wymagania:
  • Ukończone studia informatyczne/kierunkowe
  • Preferowane 3-5 lat doświadczenia w programowaniu w Java
  • Znajomość Spring / SpringBoot, Hibernate
  • Doświadczenie z bazami danych (PostgreSQL/Mongo)
  • Znajomość pojęć DDD,CQRS, REST
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM/Agile
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiających zrozumienie dokumentacji
Obowiązki:
  • Jako Senior Java Developer, będziesz odpowiedzialny za oprogramowanie kluczowych funkcjonalności serwisu, dbanie o jakość kodu, współpracę z architektem, rozwiązania mające na celu opracowania nowoczesnej i skalowalnej architektury. Twoim zadaniem będzie również code review oraz współpraca z innymi członkami zespołu pod kątem jakości produkowanego kodu. Po okresie wdrożenia będziesz pełnił rolę lidera.
Oferujemy:
  • Szkolenia, konferencje
  • Karta multisport
  • Najwyższej jakości sprzęt np. Macbook pro
  • Kameralne zespoły
  • Płaska struktura

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667