Senior Java Developer , nr ref. 294/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

8500PLN do 10 000PLN/netto/umowa o pracę

Firma jest autorem wyspecjalizowanego systemu teleinformatyczny, który został zaprojektowany pod kątem obsługi większych jednostek terytorialnych. System bezpośrednio ostrzega i informuje mieszkańców poprzez wysyłanie wiadomości na telefony komórkowe. Główną misją firmy jest Informacja oraz Bezpieczeństwo. W drodze realizacji swoich założeń firma zbudowała najwyższej klasy mobilny system wczesnego ostrzegania, który zapewnia najwyższy – wydajny i niezawodny – standard bezpieczeństwa.

Dzięki dynamicznemu, zgranemu i profesjonalnemu zespołowi firma aktywnie uczestniczy w wielu indywidualnych projektach dostarczających kompleksową obsługę przy realizacji pracy łączącej w sobie praktyczność, estetykę i innowacyjność. W związku z prężnym rozwojem firma chce powiększyć swój zespół dwukrotnie i poszukuje obecnie m.in. specjalisty na stanowisko Java Developera.

Miejsce zatrudnienia: Wrocław, dzielnica Psie Pole

Wymagania:
  • dobra znajomość języka Java oraz co najmniej 2- letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE,
  • podstawowa znajomość HTML / CSS / JavaScript,
  • dobra, praktyczna znajomość technologii webowych oraz technologii JPA
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania,
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (szczególnie PostgreSQL),
  • znajomość IDE: IntelliJ i/lub NetBeans
  • znajomość systemów Linux oraz systemu wersjonowania GIT,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe informatyka lub pokrewne
Obowiązki:
  • czynny udział jako senior developer w rozwoju, projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i utrzymaniu nowych produktów w dziale Badawczo-Rozwojowym (B+R) w technologiach: Java 8/11, Spring, JavaScript, PostgreSQL, JPA, Apache Kafka
  • monitoring prawidłowego działania produktów w dziale B+R
  • rozwój, projektowanie, tworzenie, testowanie nowych funkcjonalności i utrzymywanie naszych aktualnych produktów w ramach działu B+R,
  • projektowanie i uruchamianie testów automatycznych dla produktów w dziale B+R,
  • analizowanie i raportowanie wyników testów produktów w dziale B+R,
  • weryfikowanie jakości oprogramowania dla produktów w dziale B+R opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
  • administrowanie infrastrukturą IT produktów w dziale B+R,
  • prowadzenie junior java developerów.
Mile Widziane:
  • znajomość React
  • doświadczenie z TDD, TestNG, Selenium, Jenkins,
  • doświadczenie w administrowaniu serwerami Linux.
Oferujemy:
  • budżet szkoleniowy (indywidualnie dobrane szkolenia i konferencje Devoxx, 4Developers, GeeCON itp.
  • dużo samodzielność przy realizacji wyznaczonych zadań;
  • wyjazdy integracyjne;
  • praca w zespole doświadczonych programistów;
  • prywatna opieka medyczna;

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887