Senior Java Developer, nr ref. 179/2017
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie: 10 000 zł - 15 000 zł na B2B

Płatny urlop: 26 dni

Dla naszego klienta, firmy z Katowic poszukujemy osoby na stanowisko Senior Java Developera. Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w cały cykl życia oprogramowania oraz będzie odpowiadać za projektowanie, kodowanie i zwiększenie automatyzacji testów aplikacji

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • licencjat lub wykształcenie wyższe z informatyki, systemów informatycznych lub pokrewne
  • duże doświadczenie w opracowywaniu wysokowydajnych, wielkoskalowych systemów w całym cyklu życia produktu,
  • dobrze zorganizowana osoba, zdolna do równoległego zarządzania wieloma zadaniami i priorytetami,
  • ponad cztery lata doświadczenia w rozwoju w metodykach programowania (Scrum, Kanban lub Lean).
  • zwięzłe praktyki inżynieryjne (BDD, TDD, CI, wzajemne oceny, refaktoryzacja itp.)
  • dobra znajomość projektowania obiektowego, zasad SOLID, zasad SOA, wzorców projektowych i architektury microservices,
  • dobra znajomość programowania: Javy (JDK 1.6 / 1.7 / 1.8), JEE, Sprint, Toplink lub Hibernacja, SQL, XML, Struts, JavaScript, JQuery, HTML5, CSS3,
  • znajomość Tomee, JBoss, Tomcat, nginx,
  • znajomość Oracle RDBMS,
  • znajomość SOAP i REST Webservices oraz podejść integracyjnych,
  • znajomość wyszukiwarki typu full-text, tj. SolR, Elastic Search będzie atutem,
  • znajomość NodeJS, AngularJS lub Angular2, bazy danych NoSQL będą dodatkowym plusem
  • znajomość machine learning (Bayesian, NN) oraz elementy optymalizacji i algorytmów wyszukiwania (GA, PSO, itd.) będą dodatkowych atutem,
  • znajomość Git, ciągłej integracji i AWS.
Obowiązki:
  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój nowych funkcji, ulepszeń i utrzymywania aplikacji dla platformy płatności elektronicznych
  • aktywnie przyczyniać się do rozwijania architektury systemu zgodnie ze strategicznym kierunkiem firmy w celu dostarczania wymagań w sposób opłacalny i terminowy,
  • odpowiadać za projekt m.in. z poziom kodu, organizację kodu, wykorzystanie odpowiednich wzorów i jakość kodu
  • zapewnianie, że ​​ulepszenia systemu są skutecznie wdrażane, zapewniają odpowiednie rusztowania testowe i współpracują z zapewnieniem jakości,
  • pisanie specyfikacji technicznych i innych form dokumentacji,
  • wspieranie innych członków zespołu.
Oferujemy:
  • działanie w innowacyjnym i przedsiębiorczym środowisku w rosnącej firmie międzynarodowej,
  • dołączenie do zespołu utalentowanych ekspertów
  • dogodna lokalizacja biura, elastyczne godziny pracy
  • kursy języka angielskiego

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661