Senior Java Developer , nr ref. 18/2020
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie

16 000 - 23 000 pln netto na B2B. W przypadku B2B platny urlop, chorobowe w analogii do UoP,

do 13 500 pln netto na UoP / 19 000  pln brutto na UoP

Gotowość do onboardingu w Niemczech (ok. 2 tygodnie)

Dla firmy IT, która od zera buduje zespół w Poznaniu poszukujemy Senior Java Developera. Firma dopiero organizuje biuro w Poznaniu (centrum).

Projekt to platforma prawnicza pisana od zera, także dużo pracy twórczej i swoboda w wyborze technologii i narzędzi. Ma to być platforma do pytań prawnych, która ma zapewnić klientom szybki dostęp do ich praw. Oprogramiowanie ma na celu mapowanie i automatyzacje złożonbych procesów biznesowych.

Stack Technologiczny: Java 8, Spring Boot, Relational and NoSQL databases, Docker, Maven, Sonar, Sentry, Kafka, Spring Cloud, Prometheus, ELKStack

W pierwszym etapie proces rekrutacji odbywa sie zdalnie.

Wymagania:
  • Kandydat powinien mieć minimum 3-letnie doświadczenie jako programista (Java), ponadto wiedzę i doświadczenie w tworzeniu systemów w języku Java 8 (z wykorzystaniem Spring framework)
  • Umiejętność pisania czystego kodu wykorzystującego wzorce projektowe
  • Dobre rozumienie relacyjnych i NoSQLowych baz danych
  • Podstawowe doświadczenie w środowisku chmury
  • Doświadczenie z Maven I Docker
Obowiązki:
  • Holistyczne tworzenie oprogramowania: od pomysłu do wykonania
  • Odpowiedzialność za kompletny cykl rozwoju oprogramowania
Mile Widziane:
  • Doświadczenie z używanymi narzędziami i bibliotekami takimi jak Sonar, Sentry, Kafka, Spring Cloud, Prometeusz, ELKStack
Oferujemy:
  • Multisport
  • Medicover
  • Elastyczne godziny pracy, z możliwością częściowej pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu)

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667