Senior Java Developer , nr ref. 300/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

16 000 PLN brutto, do negocjacji Umowa o Pracę

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania i robotyzacją biznesu z zakresu różnych dziedzin (min. finanse, księgowość)

Wymagania:
  • 4-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Programisty Java lub podobnym
  • bardzo dobra znajomość Java 8+, PostgreeSQL, Spark
  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość dodatkowych technologii i języków programowania (na przykład: C++, Scala, Python, CUDA, Spark, Zeppelin, JSON, KIBANA)
  • znajomość SQL, Hibernate, JDBC a także HTTP, HTML, AJAX, JavaScript, JSP i Vaadin
  • bardzo dobra znajomość środowisk OS Windows oraz Linux
  • doświadczenie w pracy z Jira,
  • j. angielski – poziom komunikatywny (w mowie i piśmie)
Obowiązki:
  • wykorzystywanie technologii Java 8+ do tworzenia aplikacji i innych rozwiązań
  • modyfikowanie kodu, projektowanie architektury oprogramowania
  • formułowanie założeń dotyczących funkcjonalności projektów, aplikacji i oprogramowania, udział w przeglądach kodu źródłowego
  • przygotowywanie automatycznych testów do tworzonych aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne i wydajnościowe)
  • praca w zespołach programistów w metodologii Agile/SCRUM
  • tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej i funkcjonalnej)
  • wsparcie programistów Mid i Juniorów
Oferujemy:
  • miłą atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się przy realizacji rozwojowych projektów
  • pracę metodyką SCRUM , samodzielność

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953