Senior / Architekt Java, nr ref. 130/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

15000 - 20000 brutto na umowę o pracę

Architekt JAVA wskazuje i ocenia jakość nowych rozwiązań i produktów naszych partnerów,  z uwzględnieniem przydatności ich oprogramowania w stosunku do najczęściej napotykanych problemów. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów EMC.

Miejsce pracy: Kraków, Krowodrza

Wymagania:
  • min 4 lata doświadczenia na stanowisku Java Developer / Full Stack Java Developer
  • bardzo dobra znajomość Javy 8+, technologii Spring/Hibernate
  • bardzo dobra znajomość technologii webowych HTML 5 / CSS 3 / JavaScript / Angular 4+
  • znajomość wzorców projektowych, clean code, SOLID/KISS/DRY
  • znajomość stosu sieciowego i protokołu HTTP
  • zainteresowanie nowymi technologiami, umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja i łatwość podejmowania decyzji w obliczu nowych problemów technicznych i funkcjonalnych
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego
Obowiązki:
  • Ciągłe dokształcanie się.
  • Jest to stanowisko gdzie programowanie to około 90% czasu a 10% stanowią zadania architektoniczne.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku  będzie odpowiedzialna implementację najtrudniejszych części systemów oraz za dokonywanie wyborów technicznych. Tym samym będzie ona czuwać nad projektami, a także uczestniczyć w pracach R&D.
  • Projektowanie docelowej architektury, a także sporządzanie dokumentacji technicznej z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb klienta.
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu, współpracując z szefem projektu.
  • Uczestnictwo w procesie szkolenia pracowników niższego szczebla.
Mile Widziane:
  • doświadczenie z nierelacyjnymi bazami danych( MongoDB, ElasticSearch) b
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę twórczą, głównie przy dodoawaniu nowych funkcjonalności
  • wyjscia integracyjne ( kręgle, gokarty, paintball, bilard)
  • praca w metodologii Agile z elementami SCRUM
  • mozliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403