Programista, nr ref. 32/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Miesięcznie: 12 000- 16 000 PLN Netto/ B2B

Celem projektu jest rozwijanie i migracja złożonego systemu transakcyjnego do architektury microservices. Jako starszy inżynier oprogramowania będziesz odgrywał kluczową rolę, pomagając zdefiniować i udoskonalić naszą architekturę, wybory technologiczne, najlepsze praktyki i innowacyjne podejście do tworzenia oprogramowania w Raise.

Wymagania:
  • Silna znajomość programowania w jednym z następujących języków Java, Python, Ruby, GoLang.
  • Znajomość Apache Airflow, Spark, Talend, Alooma lub Nifi.
  • Doświadczenie w systemach strumieniowych takich jak Kafka, Kinesis lub inne systemy pub / sub.
  • Doświadczenie w koncepcji wdrożenia jako kod przy użyciu takich technologii jak Terraform, Puppet, Chef, Ansible lub Salt.
  • Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych, najlepiej z MySQL lub Postgres.
  • Angielski komunikatywny
Obowiązki:
  • Korzystanie z platformy Open Source.
  • Automatyzowanie procesu przyjmowania, transformacji,a także rozszerzanie zarówno uporządkowanych, jak i częściowo ustrukturalizowanych źródeł danych;
  • Współpraca z innymi specjalistami.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie z narzędziami do wdrażania baz danych, takimi jak Liquibase lub Flyway.
  • Doświadczenie programistyczne oparte na testach.
  • Doświadczenie w korzystaniu z Kubernetes i Docker.
  • Doświadczenie w narzędziach CI / CD, takich jak Vagrant czy Jenkins.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Umowa B2B lub inna, do negocjacji
  • Dodatkowo płatny urlop
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973