Mid Java Developer, nr ref. 2/2023
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Od 80 - 140 zł/ h na B2B (+ płatny urlop)

Firma: pracują przy projektach m.in. z branży zarządzania, finansowej, kryptowalut, afiliacyjnej. Produkty: wymiana walut, platforma afiliacyjna, system workflow, płatność kryptowalutami, zarządzania sprzedażą (MLM), obsługa inwestorów. 68 udanych realizacji, 100% zadowolonych klientów. Twórcy jednego z największych kasyn internetowych na świecie.

Projekt platforma do obsługi kasyn online oraz zakładów bukmacherskich.

W projekcie wykorzystujemy między innymi:

- Domain Driven Design (DDD)

- Event Driven Architecture (EDA)

- chmurę Amazona (AWS),

- mikroserwisy w strukturze heksagonalnej (port-adapter)

- CQRS.

Stack technologiczny:

* Java + Spring

* PostgreSQL/DynamoDB

* CQRS,

* Kafka/Rabbit

Zespół: 9-cio osobowy, w dalszym etapie dwa zespoły po około 7 osób. Zespół składał z: Solution Architecta, DevOpsa, Backend Developerów (2-4, zależnie od fazy projektu),  Frontend Developerów (2), Testerów oraz Analityków Biznesowych. Do tego Product Owner. Zespół zbudowany głownie z seniorów (ok 5 lat doświadczenia komercyjnego)

Wielkość firmy: 30 osób (trwają kolejne zatrudnienia)

Godziny pracy: do uzgodnienia. Większość zespołu będzie pracować w godzinach 9-17

Tryb pracy: hybrydowy, po okresie wdrożenia (1-2 mc) możliwość przejścia na tryb zdalny

Lokalizacja firmy: ul. Grzybowska, Warszawa

Proces rekrutacji składa się z II spotkań:

I: rozmowa techniczna

II: omówienie warunków współpracy i poznanie kluczowych osób uczestniczących przy realizacji projektu

Wymagania:
  • Ukończone studia informatyczne/kierunkowe
  • Doświadczenia w programowaniu w Java (minimum 2 lata)
  • Zrozumienie Java Design Patterns oraz Object Oriented Design
  • Znajomość Spring / SpringBoot, Hibernate
  • Doświadczenie z bazami danych (PostgreSQL/Mongo)
  • Znajomość pojęć REST API, DDD,CQRS, RDBMS
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM/Agile
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiających zrozumienie dokumentacji
Obowiązki:
  • Jako Mid Java Developer, będziesz odpowiedzialny za oprogramowanie funkcjonalności serwisu z zachowaniem wysokich standardów kodowania, dobrych praktyk oraz wzorców projektowych, aby projekt był utrzymywalny i rozwijalny w długiej perspektywie.
  • Twoim zadaniem będzie dbanie o jakość kodu, współpraca z członkami zespołu oraz architektem rozwiązania w celu opracowania nowoczesnej i skalowalnej architektury.
Oferujemy:
  • Szkolenia, konferencje
  • Karta multisport
  • Najwyższej jakości sprzęt np. Macbook pro

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667