Lead Java Developer, nr ref. 480/2017
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

14 000 - 20 000 brutto na umowę o pracę i adekwatnie na B2B

Jedna z amerykańskich firm z siedzibą w Poznaniu zajmująca się tworzeniem i rozwojem platformy do obsługi plików poszukuje do swojego zespołu Lead Java Developera. Do głównych obowiązków należeć będzie prowadzenie, projektowania i realizacji projektów związanych z przechowywaniem, synchronizowaniem i przetwarzaniem danych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu developerów
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Java
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji rozporoszonych
  • Znajomość SQL i noSQL
Obowiązki:
  • Prowadzenie projektowania i realizacji projektów związanych z przechowywaniem, synchronizowaniem i przetwarzaniem danych
  • Współpraca z zespołami developerów oraz managerami
  • Opieka nad mniej doświadczonymi developerami
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu produktów
  • Doświadczeniu we wprowadzaniu produktu na rynek
  • Znajomość Docke, Kubernetes
  • Znajomość Python i Selenium
Oferujemy:
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opcje na akcje
  • Prywatną opiekę zdrowotną oraz Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Budżet szkoleniowy
  • Wspólne obiady i integracje

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861