Junior Java , nr ref. 246/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

7 000 brutto umowa o pracę

Firma: młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania i robotyzacją biznesu z zakresu różnych dziedzin (min. finanse, księgowość).

Wymagania:
  • 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Programisty Java umiejętność programowania obiektowego
  • znajomości technologii powiązanych z Java
  • doświadczenie w pracy z Jira
  • podstawowa wiedza na temat środowisk OS Windows i Linux
  • doświadczenie w pracy z rozproszonymi systemami kontroli wersji
  • j. angielski - komunikatywny (w mowie i piśmie)
Obowiązki:
  • wykorzystywanie technologii Java 8+ w tworzeniu aplikacji i innych rozwiązań
  • przygotowywanie automatycznych testów do tworzonych aplikacji (testy jednostkowe, integracyjne i wydajnościowe)
  • przeglądanie kodu
  • praca w małych zespołach programistów w metodologii Agile/SCRUM
  • współpraca z odbiorcą funkcjonalnym
  • tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej i funkcjonalnej)
Oferujemy:
  • miłą atmosferę w pracy w zgranym zespole
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się przy realizacji rozwojowych projektów
  • pracę metodyką SCRUM
  • samodzielność

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953