Java JEE Developer, nr ref. 267/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

13000 - 16000 złl brutto na umowa o pracę

Firma z Wrocławia, która od ponad 10 lat tworzy oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej. Firma od dwóch lat pracuje w nearshoringu i współpracuje z klientami z branż: e-commerce czy motoryzacja.

Wymagania:
  • min. 4 letnie doświadczenie w pracy z Java
  • znajomość języka niemieckiego lub chęć do nauki
  • znajomość: JEE, jBoss, PHP, JSF, Angular JS, Camunda BPMN, Apache Camel
  • doświadczenie z: Jira
  • Code Reviews, Unit Tests
Obowiązki:
  • rozwój 30%, utrzymanie 65%, spotkania 5%
  • wyjazdy do Monachium (początkowo 2x2 tygodnie, później kilka dni na kwartał)
Oferujemy:
  • nauka j. angielskiego i niemieckiego
  • karta Multisport
  • opieka medyczna
  • możliwa okazjonalna praca zdalna
  • imprezy integracyjne
  • brak korporacyjnego klimatu
  • brak nadgodzin
  • chill room
  • swobodę w wyborze narzędzi
  • pracę we Wrocławiu (dzielnica Krzyki)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403