Java Hybris Developer, nr ref. 42/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do uzgodnienia

Poszukujemy osoby, która będzie tech i team leaderem inżynierów rozwijających i utrzymujących platformę e-commerce-  SAP Hybris.

Wymagania:
  • doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji w języku Java
  • minimum rok doświadczenia komercyjnego w charakterze team leadera programistów
  • zaawansowana znajomość Spring Framework
  • zaawansowana znajomość problematyki architektury systemów rozproszonych opartych o SAP Hybris / Commerce Cloud
  • znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych
  • znajomość narzędzi do debugowania i profilowania aplikacji Java
  • znajomość systemu kontroli wersji Git
  • znajomość systemu Linux
Obowiązki:
  • rozbudowa istniejącej aplikacji internetowej w technologii Java / SAP Hybris
  • wsparcie zespołu w problemach związanych z produkcją, rozwijaniem i optymalizacją produktu
  • podejmowanie decyzji dotyczących wyboru technologii, architektury systemu oraz optymalnych rozwiązań problemów
  • kontrola nad pracą zespołu
  • współpraca ze specjalistami ds. hostingu aplikacji oraz inżynierami DevOps
  • współpraca z managerami i klientami
  • szacowanie i tworzenie wyceny implementacji nowych funkcji systemu
  • utrzymanie wysokiej motywacji zespołu i przyjaznej atmosfery pracy

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403