Java/Hybris Developer , nr ref. 21/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

10000-15000 zł netto na fakturze

Dla naszego klienta, firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem rozwiązań internetowych dla międzynarodowych organizacji oraz zajmującej się dostarczaniem produktów wspomagających budowanie aplikacji internetowych szukamy osób na stanowisko Java/Hybris Developer. Firma działa obecnie w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 120 osób. Realizuje projekty z dziedziny: sprzedaż – zakupy, hostingu, ubezpieczeń, motoryzacji oraz bankowego.

Miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno

Wymagania:
  • programowanie w języku Java,
  • znajomość Spring Framework,
  • minimum 1 rok doświadczenia w projekcie na platformie SAP Hybris,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty,
  • znajomość języka SQL i podstaw relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemu kontroli wersji git,
  • Linux - znajomość systemu od strony użytkownika,
  • podstawowa znajomość HTML i JavaScript.
Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji na platformie Hybris,
  • tworzenie dokumentacji do wykonanych aplikacji,
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych aplikacji.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o świadczenie usług (B2B)
  • pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • udział w szkoleniach i certyfikacji platformy e-commerce SAP Hybris,
  • możliwość rozwoju w kierunkach: Architekt Systemów, Kierownik Zespołu,
  • opiekę medyczną (Medicover) i indywidualne zajęcia z profilaktyki wad postawy (ćwiczenia, masaże) prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów w siedzibie firmy,
  • kartę Multisport,
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,
  • pracę zdalną do 2 dni w tygodniu

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887