Java/Gosu Developer, nr ref. 49/2020
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

14000 brutto uop

21000 netto b2b

Projekt: praca w dużym zespole, przy dwóch modułach Guidewire (Bililling, Policy Center) w wersji 9.0

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka Java i technologii JEE,
  • Znajomość języka programowania Gosu 9.0 i wyższe
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL (pref. bazy Oracle)
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty
  • Znajomość XML oraz narzędzi MAVEN2, Ant
  • Mile widziana certyfikacja w jednym z produktów
  • Guidewire Suite (PolicyCenter, BillingCenter, ClaimCenter)
Obowiązki:
  • Aktywny rozwój oprogramowania w językach GOSU i JAVA
  • Projektowanie rozwiązań implementowanych w zespole zwinnym
  • Implementacja rozwiązań przyjętych do realizacji przez zespół
  • Wsparcie wdrożenia rozwiązania na produkcję
  • Stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpraca z zespołem zwinnym oraz udział w wydarzeniach Scrumowych
Oferujemy:
  • Aktualnie całkowita praca zdalna, później częciowa praca zdalna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Medicover ze stomatologią,
  • Fitprofit,
  • Finansowanie certyfikatów technicznych,
  • Udział w wydarzeniach sportowych, integracje firmowe.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403