Java Full stack Developer, nr ref. 27/2020
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

8000 - 15000 brutto na uop

9000 - 18000 netto na B2B

Poszukujemy programisty Full stack Java z doświadczeniem AWS, który będzie brał udział w projekcie dotyczącym tworzenia usług informacyjnych dotyczących jakości powietrza. Będziesz współprcował z inżynierami oprogramowania, analitykami danych i naukowcami zajmującymi się sztuczną inteligencją.

Stack technologiczny:

backend: java + spring + aws Dodatkowo / w mniejszym stopniu / okazjonalnie: influxdb, postgresql, hazelcast,  python, javascript, serverless/lambda, różnorakie biblioteczki i frameworki, różne zewnętrzne webserwisy oraz API (pogoda, źródła danych państwowych, mapy, usługi geo itp)

frontend: react.js, vue.js, redux, webpack, mapy

Miejsce pracy: Kraków, dzielnica Grzegórzki

Wymagania:
  • Dobra znajomość Java oraz Spring Framework.
  • Dobra znajomość JavaScript i co najmniej jednego frontu (React.js, Vue.js),
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania najnowszych standardów HTML, CSS i ECMAScript,
  • Dobra znajomość elementów składowych aplikacji internetowych (HTTP, REST API, JWT, CDN itp.).
  • Doświadczenie w pracy z poleceniami Linux / Unix w celu wykonywania podstawowych operacji.
  • Odpowiednia znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (Git, GitHub),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Obowiązki:
  • Tworzenie i utrzymanie internetowych aplikacji, interfejsów API i rozwiązań IoT.
  • Udział we wszystkich fazach cyklu rozwoju oprogramowania: tworzenie wymagań, projektowanie techniczne, wdrażanie, testowanie i monitorowanie.
  • Pisanie kodu i dokumentowanie go
  • Współpraca zarówno z działem technicznym jak i nietechnicznym.
Mile Widziane:
  • Mile widziane będzie znajomość przynajmniej jednego z wymienionych: SASS, TailwindCSS, React, Adobe Photoshop / Illustrator lub Affinity Photo / Designer, AWS/Azure
Oferujemy:
  • Elastyczny styl pracy i kultura;
  • Otrzymasz "zielone światło" dla eksperymentowania i będziemy świętować z Tobą sukces albo pomożemy Ci pogodzić się z porażką;
  • Możliwośc wyboru stacji roboczej (monitorów, laptopów, biurka);
  • Elastyczna forma zatrudnienia;
  • Darmowy parking;
  • Elastyczne godziny pracy -start między 8:00 a 9:30;
  • Przy B2B oferujemy 24 dni płatnego urlopu;
  • Świeże owoce, dystrybutory wody, dobra kawa;
  • Lekcje języka angielskiego w biurze;
  • Mozliwośc pracy zdalnej kilka dni w miesiącu.
  • Częste imprezy integracyjne zespołu.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403