Fullstack Developer, nr ref. 12/2021
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 22 000 -23 000 pln na B2B (+ 25 dni platnego urlopu)

Do 19 000 pln brutto na UoP

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Realizuje projekty z obszaru transformacji cyfrowej. Wspierane branże: real estate, lotnicza, automotive, finanse oraz consumer goods.

Wielkość organizacji: do 300 osób

Projekt: branża lotnicza. Budowa aplikacji mobilnej mającana celu pomoc pilotom śledzić godziny lotu i szkolenia.

Metodologia pracy: zwinne

Podział czasu pracy: 80% development, 10% analiza, 10% dokumentacja

Wielkość zespołów projektowych: od 5-30

Skład zespołu: backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Praca: 100% zdalna lub w biurze w Łodzi. .

Godziny pracy: start 8-9

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz Senior Developerem, która trwa od godziny do max 1,5 h.

Wymagania:
  • Doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Javy
  • Dobra znajomość frameworków Spring i Spring Boot
  • Znajomość Angulara na poziomie mida
  • Doświadczenie z Web services (REST, SOAP)
  • Doświadczenie z wzorcami projektowymi
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych: SQL + Hibernate (PostgreSQL, MySql, Oracle) lub inny framework ORM
  • Znajomość notacji UML
  • Doświadczenie z Linux
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie (B2/C1)
Obowiązki:
  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz rozwój obecnych zarówno w obszarze backendowym jak i frontendowym
  • Rozwijanie komponentów w projektach chmurowych
  • Odpowiedzialność za code review i kierunek realizacji zadań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność za dobór najlepszych technologii do realizacji wyznaczonych zadań
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Długoterminową współpracę
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667