Java / ETL developer, nr ref. 35/2021
Miejsce Pracy: Łódź , Łódzkie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 18 000 brutto na umowę o pracę,

do 22 000 pln netto na B2B

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów

Wielkość organizacji: do 300 osób

Wielkość zespołó projektowych: od kilku do kilkunastoosobowych. Sztywny podział na backend i frontend + zespoły QA/UX/IT. Praca w ramach zespołu Agile, także Scrum.

Projekt: branża motoryzacyjna oraz finansowa. Tworzenie i rozwoj aplikacji dla dealerów samochodowych oraz wewnętrznych aplikacji bankowych

Metodologia pracy: zwinne

Podział czasu pracy: 80% development, 10% analiza, 10% dokumentacja

Skład zespołu: backend developer, frontend developer, fullstack developer, lider techniczny, architekt, devOps, tester manualny, project manager, scrum master, UI designer, UX designer

Praca: 100% zdalna lub w biurze w Łodzi. Raz w miesiącu oczekują przyjazdu do biura w Łodzi na 2-3 dni. Firma opłaca koszty przejazu i zaakwaterowania.

Godziny pracy: start 8 lub 9

Proces rekrutacji: rozmowa online z HR Managerem oraz Senior Developerem, która trwa od godziny do max 1,5 h.

Wymagania:
  • Znajomość SQL i PL/SQL
  • Znajomość bazy danych Oracle
  • Znajomość języka programowania JAVA (Spring Boot)
  • Znajomość produktu ETL Talend lub podobnego np: IBM DataStage, Informatica PowerCenter, Microsoft SSIS
Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania
  • Dobór technologii
  • Odpowiedzialność za code review i kierunek realizacji zadań
  • Wsparcie techniczne zespołu
  • Współpraca z klientem
  • Wdrażanie nowych wersji platformy i zgłaszanych modyfikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Mile Widziane:
  • Wiedza na temat wdrażania aplikacji webowych
  • Znajomości systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Długoterminową współpracę
  • Wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Budżet rozwojowy
  • Branżowe platformy e-learningowe
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667