Java ESB Developer, nr ref. 24/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

Od 150 do 200 zł /h  na B2B (26 dni wolnego od świadczenia uslug)

Poszukujemy programisty Java z doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu rozwiązań integracji systemów, który bedzie odpowiadał również za współtworzenie standardów rozwoju technologicznego firmy.

Firma: została założona w 2001 roku jako spin-off programu Enterprise Application Integration operatora sieci telefonii komórkowej E-Plus Mobilfunk GmbH w Düsseldorfie. Od początku 2006 roku firma, której główna siedziba znajduje się w Düsseldorfie, posiada szwajcarską filię w Hünenberg a od 2011 roku posiada również filię w Polsce. Specjalizuje się w szeroko pojętej integracji usług, procesów oraz systemów IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w udanej realizacji projektów integracyjnych w wiodących przedsiębiorstwach w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i krajach pozaeuropejskich.

Wielkośc firmy: Polski oddział ok. 30 osób, ogólnie ok. 80 osób

Godziny pracy: 9-17

Główne branże: transportowa, farmaceutyczna, bankowa, telekomunikacyjna i wielu innych.

Projekt: obejmuje wiele środowisk i przyczynia się do szerszej architektury sterowanej zdarzeniami. Jako część zespołu ESB będziesz pracował głównie nad rozwiązaniami cross-aplikacyjnymi wprowadzającymi systemowe aplikacje do większego ekosystemu.

Proces rekrutacyjny:

- rozmowa techniczna

- rozmowa ogólna (soft skills)

Wymagania:
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem języka Java
  • Doskonała znajomość technologii związanych z JEE takich jak Spring, SpringBoot, JMS, Apache Camel
  • Zdolność do nauki i pracy z różnymi technologiami i frameworkami, takimi jak TIBCO EMS, Rendezvous, ActiveMatrix BusinessWorks
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (to co dzienny język projektowy)
  • Znajomość protokołów bezpieczeństwa: SSL/TLS, SSO, OAuth, JWT
  • Doświadczenie w pracy w rozproszonych, zdalnych zespołach i metodykach Agile takich jak SCRUM
Obowiązki:
  • Pisaniem lub ulepszanie algorytmów i API w technologiach takich jak SpringBoot, Camel, JMS
  • Praca z różnymi protokołami i standardami
  • Rozwój komponentów ESB używanych przez różne aplikacje (specyficzne dla danego segmentu)
  • Testowanie komponentów ESB (testy jednostkowe, testy integracyjne)
  • Wspieranie zespołu operacyjnego przy instalacji na różnych środowiskach
  • Rozwój i testowanie aplikacji spoza zakresu ESB (specyficzne dla danego segmentu)

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667