Java DevOps, nr ref. 260/2017
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK

do 13 000 Brutto UoP / 15 000 pln netto B2B + VAT (do negocjacji dla bardzo doświadczonych kandydatów)

New-Invest obecnie dla swojego Klienta szuka kandydatów na stanowisko Java DevOps Developer. Klientem jest zagraniczna firma zajmująca się marketingiem internetowym.

Wymagania:
  • Dobra znajomość JEE,
  • Spring Framework,
  • Znajomość standardu JPA,
  • Zestaw interfejsów JMS,
  • Znajomość narzędzi Maven, JUnit,
  • Znajomość języka SQL,
  • Umiejętność administracji systemu LINUX w zakresie podstawowym( iptables, bash lub inny język skryptowy, cron, users/groups & permission)
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Tworzenie i wdrażanie komponentów front oraz back'endowych.
  • Implementacja API systemów partnerskich.
  • Projektowanie baz danych SQL.
  • Okazjonalne rozwiązywanie problemów operacyjnych (konfiguracja oraz utrzymanie systemów), zmiany stron HTML, CSS, JavaScript.
  • Zadania operacyjne na platformie Linux (tworzenie użytkowników, ustawianie uprawnień itp. )
  • Przeprowadzanie testów wytworzonego kodu, przygotowanie dokumentacji oraz raportów z przeprowadzonych prac.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w formie B2B, UoP.
  • Wyjazdy za granicę opłacane przez klienta,
  • System bonusowy,
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w tygodniu.

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666