Java Developer ze znajomością języka niemieckiego (B2), nr ref. 23/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 34 000 pln netto na B2B

Możliwe także UoP

Firma: realizuje projekty głownie dla branży ubezpieczeniowej. Oferują analizę rozwiązań, doradztwo, wdrożenie, integrację oraz wsparcie powdrożeniowe.

Wielkość firmy: 20 osób + trwają kolejne zatrudnienia

Tryb pracy: zdalna

Projekt: z branży ubezpieczeniowej. Produktem są ubezpieczenia majątkowe. Do tej pory u klienta na produkcji były ubezpieczenia komercyjne. Od niedawna weszły również ubezpieczenia prywatne. Praca w obrębie całego cyklu życia polisy, od utworzenia, edycje, zawieszenie, usunięcie wraz z integracją z innymi komponentami. Architektonicznie ponadto klient posiada niektóre komponenty po swojej stronie, dlatego też architektura jest nieco bardziej skomplikowana.

Stos technologiczny: praca w Git (niektóre projekty klienckie jeszcze w SVN), Maven, Eclipse, Jenkins, Nexus, SonarCloud, Spring, DB: DB2, Oracle, PostgreSQL, Application Server: Jboss i WebSphere

Zespół: 15 osób (5 developerów, 3 testerów, architekt, kilku biznes analityków)

Godziny pracy:  Core 10-15. Godziny pracy są elastyczne. Najważniejsze jest, aby być na spotkaniach daily

Sprzęt do pracy: firma zapewnia potrzebny sprzęt jak: laptopy, 2 monitory, stacje dokujące, ergonomiczne krzesła

Proces rekrutacji (online):

- rozmowa techniczna: z rekruterem technicznym (1,5h) pytania techniczne, znajomość języków, mały case, kodowanie. Głównie w godzinach popołudniowych

- decyzja

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego jako programista Java
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów informatycznych
  • Znajomość Java, Spring, Web Services,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie modułów systemu
  • Integracja systemów (Web Services)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Utrzymanie jakości systemu
Mile Widziane:
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Karta Multisport
  • Opieka w INTER Polska
  • Ubezpieczenie na życie w Aviva
  • Indywidualny budżet szkoleniowy
  • Budżet na sprzęt
  • Zajęcia językowe z niemieckiego (wliczane do czasu pracy)
  • Zajęcia z angielskiego
  • Imprezy integracyjne oraz wyjazdy firmowe
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Wyjazdy na konferencje

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667