Java Developer z j. niemieckim (junior/mid/senior), nr ref. 79/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie

do 15 000-16 000 zł brutto Umowa o Pracę (w zależności od doświadczenia)

Klient: Od ponad 7 lat firma działa na rynku międzynarodowym, tworząc nowoczesne aplikacje biznesowe dla ubezpieczeń. Mamy silnych zagranicznych partnerów i rozwojowy produkt. Szukamy zaangażowanego developera Java do naszego biura we Wrocławiu, który nie boi się wyzwań świata biznesu.

Wymagania:
  • Znajomość metodologii i technologii programowania (wzorce projektowe, Java, SQL, XML, Eclipse, SVN, Spring, EJB, JSF)
  • Znajomość języka niemieckiego
Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie modułów systemu
  • Utrzymanie jakości systemu poprzez testy i inspekcje kodu
  • Naprawa błędów w systemie
  • Kontakt z klientem w sprawach związanych z rozwojem oraz utrzymaniem systemu
Mile Widziane:
  • Znajomość j. Angielskiego
  • Zainteresowanie procesami biznesowymi
Oferujemy:
  • 30 dni płatnego urlopu
  • Naukę języka niemieckiego 2x1h/tygodniowo w trakcie godzin pracy, na 3 poziomach zaawansowania
  • Pracę w profesjonalnym zespole nad międzynarodowym, dużym projektem
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Swobodną atmosferę w pracy
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Szkolenia zawodowe
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i metodologiami
  • Swobodną atmosferę i kulturę pracy

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777