Junior Java Developer Warszawa, nr ref. 448/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

4 000 - 8 000 pln brutto Umowa o Pracę/ możliwe inne formy współpracy

Klient: Firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla sektora IT, skupiająca się na poprawie procesów oraz infrastruktury w organizacjach. Jednym z kierunków działań firmy jest wsparcie Samorządów w zakresie m.in. kontroli zarządczej czy prognozy finansowej. Ponadto firma działa w sektorach: telekomunikacja, bankowość oraz energetyka.

Stanowisko:  Junior Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie lub IV/V rok studiów,
  • Doświadczenie jako Java Developer (minimum pół roku doświadczenia komercyjnego),
  • Znajomośc Hibernate, Spring,
  • Znajomość AngularJS, HTML5, CSS3
  • Znajomość MySQL, PostgreSQL, Oracle,
  • Znajomość GIT,
  • Znajomość Linux/Unix, Apache, Nginx
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Analiza potrzeb Klienta,
  • Praca nad architekturą rozwiązań informatycznych,
  • Programowanie opracowanych rozwiązań,
  • Tworzenie dokumentacji.
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów,
  • Biuro w centrum Warszawy,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861