Java Developer (Mid/Senior), nr ref. 152/2019
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

5000 - 9000 netto na uop (kwoty stałe, niezależnie od progu podatkowego)

Praca nad aplikacją typu DAM, która jest sprzedana i działa u klientów i cły czas dodawane są nowe funkcjonalnosci. W najbliższym pół roku będzie wdrażana do dwóch bardzo dużych, publicznych instytucji we Francji.
Aplikacja działa na stacku technologicznym: JAVA 8, Spring 4, Angular 5, ElasticSearch 6, Mongo 3. System kontroli wersji - GIT.
Zespół w Polsce składa się z 4 osób: 2 juniorów, 1 regulara, 1 seniora.
Praca odbywa się w oparciu o sprinty i trackowanie tasków na JIRA.

Miejsce pracy: Kraków, Krowodrza
Wymagania:
  • min. 2 lata doswiadczenia w Java,
  • dobra znajomość JavaScript, w tym Angular,
  • znajomośc HTML, CSS i Git,
  • znajomość Spring.
Obowiązki:
  • 60% frontend , 40% backend,
  • 90% tworzenie nowych funkcjonalności, 10% utrzymanie, refaktoring, naprawa błędów
Mile Widziane:
  • znajomość Mongo, ElasticSearch i AWS
Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę twórczą, głównie przy dodoawaniu nowych funkcjonalności,
  • wyjscia integracyjne (kręgle, gokarty, paintball, bilard),
  • praca w metodologii Agile z elementami SCRUM,
  • mozliwość okazjonalnej pracy zdalnej,
  • brak nadgodzin.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403