Java Developer (Junior/Mid/Senior), nr ref. 81/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

7 000 - 16 000 zł/mies. netto B2B + VAT (możliwa też umowa o pracę)

Opis:

Lokalizacja: Warszawa (Centrum; okolice Dworca Zachodniego)

Godziny pracy: 9-17

Praca zdalna: Częściowa

Metodologia pracy: Scrum/Agile

Opis firmy

Firma specjalizuje się w tworzeniu aplikacji każdego typu. Realizuje projekty dla firm prywatnych oraz instytucji państwowych.

Tematyka projektu

Poszukujemy Java Developerów dla klienta, który aktualnie realizuje projekty w sektorze bankowym, finansowym oraz publicznym. Projekty w trakcie realizacji oraz nowe z perspektywą dłuższej współpracy.

Praca w projektach realizowanych w oparciu o zdefiniowane zadania. Wykorzystywanie aktualnych trendów. Samodzielne prowadzenie analizy błędów oraz proponowania optymalizacji. Wsparcie procesów utrzymaniowych dla klienta. Tworzenie zapytań oraz monitorowanie wydajności. Praca w dużym zespole o szerokich kompetencjach.

Wymagania:
  • doświadczenie developerskie na poziomie 2-5lat+,
  • bardzo dobra znajomość Java (w wersji 8+),
  • praktyczna znajomość Spring,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • wiedza n/t architektury mikroserwisów,
  • wiedza n/t DDD, TDD,
  • znajomość narzędzi / technologii: Git/GitLab, Docker, Jenkins, Maven, Junit, Mockito
  • język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
Obowiązki:
  • utrzymanie i rozwój systemu Bankowości Elektronicznej i Mobilnej,
  • realizacja i wdrażanie nowych funkcjonalności biznesowych,
  • udział w procesach utrzymaniowych dla istniejących funkcjonalności,
  • praca w dużym zespole o szerokich kompetencjach
Mile Widziane:
  • doświadczenie w roli lidera zespołu/lidera technicznego (na stanowisku Seniora),
  • znajomość zagadnień biznesowych z dziedziny bankowości,
  • znajomość zagadnień związanych z architekturą mikrousługową,
  • znajomość OpenShift,
  • znajomość VUE,
  • Flink,
  • Kafka
Oferujemy:
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport

Osoba prowadząca projekt:
Jarosław Woźny
j.wozny@new-invest.pl
Tel: +48 530 858 848