Java Developer, nr ref. 186/2017
Miejsce Pracy: Gdańsk , Pomorskie
Wynagrodzenie:

5.000 – 12.000 Brutto UoP, możliwe B2B

Obecnie dla swojego Klienta, firmy zajmującej się pośrednictwem finansowym, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (frontend + backend)
  • Znajomość Hibernate, XML/XSD, Webservices( SOAP, Rest)
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi do automatyzcji budowy oprogramowania oraz systemu kontroli wersji kodu (ant, maven, svn, git, Jenkins)
  • Front End (Javascript/AngualrJS/jQuery)
Obowiązki:
  • Programowanie wg zleceń opracowanych przez biznes analityka,
  • Realizacja nowych projektów (30%) i zmian w istniejących aplikacjach(70%).
Oferujemy:
  • Możliwość otrzymania premii,
  • Możliwa częściowa praca zdalna,
  • Elastyczne godziny pracy 8 – 18
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje w zależności od potrzeb spółki/pracownika.

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666