Java Developer , nr ref. 261/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

10 000 – 12 000 PLN brutto (umowa o pracę)
W przypadku B2B, faktura 12 000 - 14 500 PLN + VAT

Poszukuję programisty- konsultanta Java Developer dla firmy, która się zajmuje się doradztwem w zakresie narzędzi informatycznych oraz zarządzania informacją i analizą dużą ilością danych. Firma zajmuje się również usługami w zakresie zastosowań technologii wyszukiwania.

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, 1 w miesiącu może się zdarzyć wyjazd służbowy do Szwecji

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, kontaktową, lubiącą pracę zespołową oraz nie bojącą się wyzwań, posiadasz duże umiejętności techniczne, znasz doskonale język angielski to zapraszam do aplikowania.

Wymagania:
  • silnej znajomości technologii Java
  • doświadczenia w rozwijaniu aplikacji w technologiach Apache Solr lub Elasticsearch (warunek konieczny)
  • doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń, konsultacji
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, rozwijanie produktów i aplikacji w Javie.
  • Przeprowadzanie szkoleń i krótkich konsultacji u Klienta, praca przy dużych projektach ( implementacja / wdrożenia / support ).
Oferujemy:
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Benefit Multisport
  • wyjazdy integracyjne
  • telefon (możliwość wyboru dowolnego modelu)
  • laptop
  • elastyczny czas pracy
  • możliwa praca zdalna (1-2 dni w tygodniu praca w biurze)
  • coroczne podwyżki

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258