Java Developer, nr ref. 393/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

10 000 - 12 000  brutto (umowa o pracę)
W przypadku B2B, faktura 10 000 - 12 000 PLN netto  + VAT

Poszukuję programisty- konsultanta Java Developer dla firmy, która się zajmuje się doradztwem w zakresie narzędzi informatycznych oraz zarządzania informacją i analizą dużą ilością danych. Firma zajmuje się również usługami w zakresie zastosowań technologii wyszukiwania.

Praca w siedzibie firmy w Warszawie.

Wymagania:
  • Dobrej znajomości technologii Java (Spring)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, rozwijanie produktów i aplikacji w Java.
  • Doradztwo i wsparcie techniczne przy analizach projektów, zawierających komponenty programistyczne.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie lub chęć w rozwijaniu aplikacji w technologiach Apache Solr lub Elasticsearch
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Benefit Multisport
  • Wyjazdy integracyjne
  • Telefon (możliwość wyboru dowolnego modelu)
  • Laptop
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwa praca zdalna (1-2 dni w tygodniu praca w biurze)
  • coroczne podwyżki

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258