Java Developer , nr ref. 330/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

8.000 zł – 14.000 zł/netto-B2B

8.000 zł – 14.000 zł/brutto - umowa o pracę

Naszym Klientem jest firma, która realizuje projekty głównie dla sektora bankowego. Współpracownicy przetwarzają codziennie duże wolumeny danych o wysokim poziomie skomplikowania i zależności.

Miejsce Pracy: Poznań (Plac Andersa)

Wymagania:
  • minimum 2 letnie doświadczenie programowania w języku Java.
  • praktyczna znajomość InteliiJ
  • znajomość baz danych
Obowiązki:
  • budowanie bezpiecznego systemu rozliczeń bankowych
Mile Widziane:
  • Znajomość: Angular, TypeScript, Spring Boot, REST, GIT
Oferujemy:
  • udział w projekcie z dziedziny bankowości
  • aktywną współpracę z zespołem doświadczonych programistów, w metodyce SCRUM.
  • dowolną formę zatrudnienia
  • możliwość elastycznych godzin pracy np.8-16, 7-15, 9-17
  • prywatna opieka medyczna, multisport

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887