Java Developer , nr ref. 3/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

10 000 - 17 000 netto umowa o pracę /B2B

Firma świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania treściami korporacyjnymi, witrynami www oraz e-commerce. Przedsiębiorstwo wspiera swoich klientów na wszystkich etapach pracy nad projektami IT począwszy od doboru odpowiedniej technologii, na utrzymaniu systemu skończywszy. Firma jest zaangażowana w długoterminowy projekt dla jednego z największych niemieckich producentów aut

Wymagania:
  • Znajomość Java, Maven
  • Znajomość Adobe AEM / CQ5, GIT, JavaScript, HTML, Linux
Obowiązki:
  • Analizują wymagania i projektują wdrożenie rozwiązania programowego.
  • Specjalizacja w obszarze zaplecza lub frontendu:
  • Tworzenie prototypów HTML (front-end)
  • Opracowywanie aplikacji, komponentów i usług internetowych dla stron internetowych klientów lub portali intranetowych opartych na CMS (Adobe)
  • Praca w zespołach Scrum
Mile Widziane:
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
Oferujemy:
  • umowa o pracę lub B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • w zatrudnieniu na B2B płatny urlop
  • elastyczne godziny pracy (8-17)
  • dodatkowy budżet na konferencje, szkolenia i certyfikacje
  • opieka zdrowotna
  • płaska struktura - żadnej hierarchii
  • imprezy firmowe

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953